جهان در هفته ای که گذشت:

  • یک ایرانی بسیار باسواد و بافرهنگ جوجوی یک خانم را در آنور دنیا بوسید و یک ایرانی بسیار بی سواد و بی فرهنگ در این ور دنیا یه بچه 11 ساله رو به صورت Spiderman Style نجات داد و البته هیچ کدوم از این اتفاقات هم هیچ ربطی به فرهنگ 2530 ساله ی آریایی نداره !
  • مردم فلسطین رو اسرائیلی ها دوباره شروع کردن به کشتن.تا اینجای چیز تازه ای نیست ! چندین ساله دارن میکشن.فقط نمی دونم چرا این دفعه ما ایرانیا جوش آوردیم و داریم تو سر و کله خودمون می زنیم .فکر می کنم بهترین راه اینه که به اونهایی که قصد حمایت از امت درد کشیده فلسطین دارن یه گذرنامه و یک کلاشینکف به همراه 100 تا فشنگ بدن که برن انزجار خودشون را عملی کنند !
  • مورد قبلی هیچ ربطی به سنگدلی و از این حرفها نداره ! از صمیم قلب امیدوارم که اسرائیلی و عرب و عجم بتونن بصورت مسالمت آمیز در کنار هم زندگی کنن
  • شرکت مایکروسافت می خواد یاهو را بخره . به ما چه ؟ بخره اصلا ! دوست داره ، پولشو داره میخواد بخره .اصلا میخواد آتیش بزنه به مالش . به ما چه دخلی داره که می گیم ضرر می کنه یا سود ؟ ؟؟
  • الحمدلله دولت مهرورز در سایت های منحرف آمیزی مانند پارسااسپیس و پرشین گیگ رو گل گرفت تا مشت محکم بکوبه به دهن تمام وبلاگ نویسان جاسوسی که از این دو تا سرویس برای ترویج فهشا (خودم بلدم املای صحیحشو ! ) استفاده میکردن و حتی تا قسمتی نشیمنگاهشونو مورد عنایت خاصه قرار بده !
  • اصلا چه معنی داره امت اسلامی به جای انجام فعالیت های سودمند و مفید مثل کاشت سیب زمینی و گندم بره وبلاگ بنویسه که بعدا کافر بشه ؟ همین دکتر مجیدی خودمون . به جان خودم نباشه به جان شما ، یه سر و سری با این مرتیکه جاسوس مایکل آرینگتون داره . بابا اصلا قیافه این آرینگتون داد میزه که دائم الخمر و هم جنص بازه ! وضع و حال اون مزیدی هم که معلومه دیگه . اگه مجیدی جاسوس امریکایی هاست ، مزیدی هم جاسوس روسهاست ! اسم رابطش رو هم اینجا میگم که این توطئه کثیف رو برملا کنم . بله دوستان ! اسم رابطشون هم زوکربرگ می باشه …
  • «انقلاب اسلامی» رو شدم 17 ! پس حواستون باشه با کی طرفید

عکس های اختصاصی مرتبط :

مایکل ارینگتون در حال ارتکاب جرم
       زوکربرگ ملعون :رابط استعمار سرخ با مزیدی معلوم الحال
Advertisements